Sık sorulan sorular

Tabii ki, tüm ürünlerimizde 14 gün koşulsuz şartsız değişim imkanı mevcuttur. Bedeninizi en iyi şekilde belirleyebilmeniz adına kemer ürünü için bir mezura yardımı ile belinizi hafif sıkarak ayakta, dizlik için oturur pozisyonda diz hizanızın tam ortasından ölçü almanızı tavsiye ederiz.

  • Ürünler resmi müsabakalarda kullanılabilir mi ?

Kullanımına izin verilen tüm ekipmanlar T.P.S.S.F lisanslı ürünlerdir, müsabakalarda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

  • Dizlik ürününü yıkayabilir miyiz ?

Dizlik ürününü yalnızca soğuk su ile yıkamanız uygundur, sıcak su ile yıkama yapılması halinde ürünün kumaş yapısı bozulacaktır. Elde soğuk su ile yıkamanız tavsiye edilir.

  • Garanti Kapsamı tüm ürünler için geçerli midir ?

Evet ! Tüm ürünlerimiz koşulsuz şartsız 24 ay garanti kapsamındadır, en ufak bir sorunda anında değişim sağlanması mümkündür.

  • Garanti süresi dolan ürünümle ilgili bir sorun yaşarsam ne yapabilirim ?

Garanti kapsamı dolmuş olsa dahi Liftstar markasının alanında uzman ustaları onarımı mümkün ürünlerde sizlere destek olmaktadır,ürünü bizlere gönderip inceleme talep etmeniz gerekir.

  • Extra Strong Lever Belt Ve Lever Belt arasındaki fark nedir ?

Extra Strong Lever Belt ürünümüzün en büyük farkı krom kaplama olan özel tokası, ve deri yapısının sertliğidir.

  • Bir mağazanız mevcut mu ?

Henüz bir fiziksel mağazamız mevcut değildir, tüm ürünlerimizi www.liftstargear.com web sitesi üzerinden güvenle edinebilirsiniz.

  • Ürünlerde taksit imkanı mevcut mu ? Nasıl taksitlendirme yapabilirim ?

Evet,taksitlendirme seçeneğimiz tüm kredi kartları için 12 taksite kadar mevcuttur. Ödeme ekranında kart bilgilerini girdiğinizde alt kısımda taksit seçeneklerini görüntüleyebilirsiniz. Bankalarınızın sizden tahsil edeceği vade farkı tablosu da ödeme ekranının alt kısmında gözükecektir.

  • Kargoda ürünüm zarar görmüş, ne yapabilirim ?

Hiç endişe etmeyin, Liftstar üçüncü şahısların hatası yüzünden sizi asla mağdur etmeyecektir. Ürünü kargo görevlisinden teslim aldıktan sonra bu durumu gördüyseniz hemen fotoğrafını çekip bildirin ve hasarlı ürünü bize gönderin yapmanız gereken bu kadar basit, değişim 1-3 iş günü içerisinde sorunsuzca gerçekleşir.

  • Taksitlendirme yapılabilir mi ?

Elbette ! Bankaların uyguladıkları vade farkı tablosunu da aşağıda görebilirsiniz ;

Kredi Kartı Taksit Seçenekleri

Menü

Tek çekim100,00 TL
3 taksit34,67 TL x 3( 104,01 TL )
6 taksit17,84 TL x 6( 107,04 TL )
9 taksit12,23 TL x 9( 110,07 TL )
12 taksit9,51 TL x 12( 114,12 TL )
 
Taksit seçenekleri arasında gördüğünüz tüm kartlar için yukarıdaki taksit tutarları geçerlidir.